W poniedziałek 07.10.2024 roku miała miejsce uroczystość związana z oficjalnym otwarciem nowej siedziby Przedszkola „Leśne Ludki” w Mieścisku! Choć poszczególne oddziały przedszkola swoje przenosiny do nowej siedziby rozpoczęły już pod koniec września, to oficjalnie ten proces zakończył się właśnie wczoraj, kiedy to nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi i tym samym pełnoprawne rozpoczęcie "urzędowania" przedszkola pod nowym adresem. Uroczystość zgromadziła wielu gości, w tym przede wszystkim rodziców i opiekunów dzieci, a także pracowników Przedszkola. Nie mogło zabraknąć występu artystycznego przedszkolaków, którzy zapewnili wiele emocji zgromadzonym na uroczystości gościom. Bardzo się cieszę, że po wielu latach nasze przedszkole wreszcie znajduje się w całości w nowym, pięknie wyremontowanym i dostosowanym do najmłodszych budynku.  Nowa siedziba to także nowe wyposażenie - meble, akcesoria, pomoce pedagogiczne, urządzenia multimedialne i wiele, wiele innych elementów, które będą służyć rozwojowi najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Po życzeniach, przemówieniach, uśmiechach i nieskrywanych emocjach wspólnie zwiedziliśmy całe przedszkole, od poszczególnych sal zaczynając, na nowym placu zabaw kończąc.