Zbliża się okres wakacji, dlatego do naszego przedszkola zaprosiliśmy policjantów z  Zespołu Dzielnicowych w Mieścisku mł. asp. Joannę Wesołowską oraz asp. sztab.  Macieja Taciaka. Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Bezpieczne wakacje”. Dzieci dowiedziały się, jak bezpiecznie zachowywać się podczas letniego wypoczynku. Policjanci przypomnieli przedszkolakom jak poruszać się po drodze, jak prawidłowo przejść przez jezdnię, a także ważne numery telefonów. Omówili również zasady bezpieczeństwa podczas zabaw nad wodą, w domu i na podwórku. Zaproszeni goście wręczyli dzieciom odblaski, które mogą przymocować do plecaków.
Na zakończenie spotkania przedszkolaki wręczyły policjantom mały upominek z  podziękowaniem za poświęcony czas i dobre wakacyjne rady.