W ramach kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd" 10 czerwca grupy „Krasnale” i „Misie” odwiedzili funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei. Pracownicy straży pokazali przedszkolakom swoje umundurowanie i akcesoria niezbędne w swojej pracy. Dzieci podczas spotkania dowiedziały się w jaki sposób zachować bezpieczeństwo na przejazdach kolejowych, na dworcu i w pociągu. Poznały psa, który towarzyszy pracownikom Straży Ochrony Kolei oraz z zaciekawieniem wysłuchały jak jest szkolony do tej pracy, jakie są jego ulubione smakołyki oraz co robi w czasie wolnym.

Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały gadżety kampanii- książeczki pt. „Bezpieczny Przejazd” oraz słodkości - lizaki. Spotkanie to zapisało się w pamięci dzieci i stało się lekcją na przyszłość.

Dziękujemy bardzo funkcjonariuszom Straży Ochrony Kolei za tak ważną lekcję .