„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

Wszystkim przedszkolakom życzymy:

uśmiechu na twarzy, spełnienia marzeń,

wielkich podróży i cudownych wrażeń,

mnóstwo radości i samych słodkości.

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Tańce, radość i uśmiechy na twarzach świadczyły o wspaniałej zabawie. Pani  dyrektor  Danuta Ciszewska odwiedziła każdą grupę i życzyła dzieciom miłego święta. Niespodzianką były odwiedziny KSRG OSP Mieścisko - wozem strażackim. Wizyta strażaków wzbudziła ogromne zainteresowanie dzieci. W trakcie spotkania strażacy zaznajomili dzieci z ciekawostkami związanymi z ich pracą. Największe zainteresowanie wzbudził wielki, czerwony wóz strażacki, do którego każde dziecko mogło wejść. Dzieci miały możliwość zobaczyć jak jest wyposażony, a także wypróbować działanie węża strażackiego.

Tego dnia dzieci wzięły udział w Ogólnopolskiej akcji pt. "DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA TO WAŻNE ŚWIĘTO - UCZCIJMY JE RAZEM TAŃCEM I PIOSENKĄ".

Akcja miała na celu wspólne śpiewanie i taniec do piosenki pt. "ŻYCIE PRZEDSZKOLAKA".

Zapraszamy do fotorelacji: