Wspólna zabawa połączona z uświadomieniem dzieci o zagrożeniach czyhających na nie w trakcie letniego wypoczynku to jeden z celów wizyty policjantów w Naszym Przedszkolu.

Policjanci  Zespołu Dzielnicowych w Mieścisku mł. asp. Joanna Wesołowska oraz asp. sztab.  Maciej Taciak  jak co roku przed letnimi wakacjami – spotkali się z naszymi przedszkolakami. Wspólna zabawa, pod okiem opiekunów i policjantów połączona była z uświadomieniem dzieci o zagrożeniach czyhających podczas letniego wypoczynku, a także o odpowiedzialności osób nieletnich za popełniane czyny karalne. Podczas spotkania  policjanci starali się przekazać informacje o ewentualnych zagrożeniach podczas zabawy w wodzie i nad wodą, a także uświadamiali dzieci jak należy zachowywać się podczas pobytu w domu i poza nim.

Zakończenie wizyty dało najwięcej frajdy dzieciom, ponieważ mogły wsiąść do radiowozu i włączyć sygnał policyjny.