Zdjęcie ilustrujące napis rytmika oraz dzieci trzymające się za ręce

Ruch i muzyka towarzyszy dziecku podczas codziennego pobytu w przedszkolu.

Zdjęcie ilustrujące dziewczynkę i budynek szkoły oraz przedszkola

Jak pomóc dziecku w osiągnięciu gotowości szkolnej

logo Głównego Inspektoratu Sanitarnego

W imieniu Głównego Inspektora Sanitarnego przekazujemy dla Państwa ulotki, na rzecz zwiększenia stanu zaszczepienia dzieci i młodzieży przeciw chorobom zakaźnym.

На прохання головного санітарного лікаря ми надаємо Вам листівки щодо підвищення рівня щеплень дітей та підлітків проти інфекційних захворювань. Перегляньте додані листівки нижче:

Zdjęcie ilustrujące policjantów oraz przedszkolaków

Zbliża się okres wakacji, dlatego do naszego przedszkola zaprosiliśmy policjantów z  Zespołu Dzielnicowych w Mieścisku mł. asp. Joannę Wesołowską oraz asp. sztab.  Macieja Taciaka.

W ramach kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd" 10 czerwca grupy „Krasnale” i „Misie” odwiedzili funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei”.

Dzięki staraniom Pani Dyrektor Danuty Ciszewskiej przedszkole otrzymało dofinansowanie w ramach programu wieloletniego